26 лютого 2020 р. на кафедрі дитячих і підліткових захворювань пройшов «круглий стіл», присвячений проблемам виходжування та нутрітивної підтримки дітей з особливими потребами за участі адміністрації та лікарів ДКЛ №9 м.Києва.

Захід проходив за підтримки Олександри Каландяк, технічного директора організації UCP Wheels for Humanity, яка представила для обговорення низку проблемних питань стосовно можливостей підтримки задовільного нутрітивного статусу у дітей з інвалідністю, який повинен реалізуватися завдяки роботі мультидисциплінарної команди, яка включає лікаря педіатра, дієтолога, фізичного терапевта, логопеда, психолога, дитячого невролога, медичної сестри та соціального робітника.

За результатами обговорення була висловлена пропозиція щодо можливості проведення на базі ДКЛ №9 дослідження, метою якого буде розробка керівництва з адекватної нутрітивної підтримки дітей з інвалідністю.