Шановні колеги, кафедра радіології запрошує на навчання на циклі «Променева діагностика захворювань молочних залоз» з 05.02 по 19. 02. 2024 р. На цикл запрошуються: лікарі рентгенологи, лікарі ультразвукової діагностики, онкологи, гінекологи.

Кількість балів БПР: 50 балів.

Навчання безкоштовне для лікарів бюджетних закладів.

Навчання на циклі забезпечує: оволодіння методиками рентгенологічного, ультразвукового, МРТ, КТ- досліджень молочних залоз, знаннями з променевої анатомії, променевої діагностики і диференціальної діагностики захворювань молочних залоз. Висвітлюються питання застосування алгоритмів обстеження жінок різної вікової категорії, переваг і недоліків кожного метода. Навчання на циклі дає вміння ефективно аналізувати дані, отримані під час променевого обстеження та та робити правильний висновок.

Після закінчення циклу і успішної здачі іспиту слухач отримує  посвідчення.

Лекційні заняття проходять дистанційно, семінарські і практичні – за змішаною формою відповідно до Наказу №5251 від 29.12.2023 р.

З приводу отримання путівок звертатися в НУОЗ України імені П. Л. Шупика за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 9, відділ ТУ  (тел.: (044) 205-48-25, 205 48 06).

Детальна інформація щодо онлайн реєстрації та придбання путівки розміщена на сайті НУОЗ України імені П.Л. Шупика за посиланням

Перелік необхідних документів  для реєстрації на цикл:

1. Путівка.
  2. Копія диплому.
  3. Копія свідоцтва про шлюб (якщо у вас інше прізвище, ніж у дипломі).

Для слухачів, які надсилають документи електронною поштою разом із документами, вказаними вище додати:

• технологічну картку проходження циклу
  • картку слухача циклу

Документи надсилати на електронну адресу кафедри і куратора: [email protected]

Куратор циклу: Ганна Бондар. Тел: 066 137 95 00.