Google search

 
 

Вже стало гарною традицією серед сімейних лікарів, кардіологів, терапевтів суботній ранок проводити на Консиліумі фахівців при коморбідних станах. Субота 23 жовтня - не виключення, тим більше, що однією з основних тем був  дельта-варіант SARS-CoV-2. Які проблеми перебігу та лікування? Які виклики чекають на лікарів перед початком нового сезону? На ці та багато інших питань відповідала проф. О. Голубовськ.

Особливості перебігу фібриляції передсердь в практиці сімейного лікаря разом розбирали проф. М. Долженко та к.м.н. Б. Кравчу на основі клінічного випадку.

Без уваги лікарів не лишилися і сучасні актуальні аспекти репродуктивного здоров’я жінки, детально про які розповідала к.м.н. О. Єфименко.

Серцево-судині захворювання залишаються «лідерами» серед хвороб населення України, тому обговорення цих проблем лишається актуальним і завжди викликає нові питання серед спеціалістів, тому до Консиліуму залучаються багато нових спеціалістів. Так на майстер-класі проф. В. Батушкін розповідав про необструктивну форму хронічного коронарного синдрому: особливості діагностики та лікування. Проф. Т. Ілащук привернула увагу аудиторії до особливостей ведення пацієнтів з АГ залежно від добового профілю АТ та групи серцево-судинного ризику. Мікросудинна стенокардія: як допомогти, розпізнати та врятувати, на ці питання шукали відповіді у доповіді проф. М. Долженко.

Досить важкою і важливою темою є  ведення АГ при онкопатології.
Доц. І. Давидова максимально її розкрила опираючись на діючі рекомендації ESC.

Лектори відмічають велику зацікавленість лікарів у отриманні нових доказових знань.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу