19 жовтня 2021р. відбулася Всеукраїнська IV Школа інфузійної терапії. Відкрив Школу професор кафедри сімейної медицини і амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика Олександр Галушко, який виступив з доповіддю на тему: «Інфузійна терапія при гіперглікемічних станах на тлі гострої інфекції SARS-CоV-2».

Доповідач докладно окреслив сучасні підходи до проведення інфузійної терапії у цієї категорії пацієнтів, зупинився на перевагах і можливих ускладненнях при застосуванні різних засобів для інфузійної терапії.

Іншими темами проведеної Школи були: патогенетична терапія COVID-19 та особливості клінічного перебігу та терапії дельта-варіанта SARS-COV-2. Учасники школи обговорили також актуальні питання і новинки інфузійної терапії у різних сферах застосування цього методу лікування.

Усі лекції транслювалися наживо на каналі YouTube та викликали жвавий інтерес і низку запитань від слухачів.

Актуальність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 72.67% - 3 Голосів