На кафедрі терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика з 1 вересня 2021 року розпочали навчання лікарі-інтерни за спеціальністю «Внутрішні хвороби» очного циклу, який триватиме до 28 лютого 2022 року. Куратор циклу – асистент Тетяна Снісаревська.

Для навчання на кафедрі терапії зареєструвалися 33 інтерни, з них 23 – за бюджетною та 10 – за контрактною формою навчання. Переважна більшість – випускники Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова, Полтавського державного медичного університету, Івано-Франківського державного медичного університету, Харківського медичного університету тощо.

Навчання на очному циклі інтернатури відбувається на клінічних базах кафедри – КНП «Київський міський клінічний ендокринологічний центр», Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь», ТОВ «Українсько-німецький противиразковий гастроентерологічний центр «БІК-КИЇВ». Лекції, семінарські та практичні заняття проводяться згідно з розкладом у відповідності до робочого плану та програми інтернатури з дотриманням вимог санітарно-епідемічного режиму. Індивідуальна звітна документація лікарів-інтернів під час проходження очної частини навчання оформлюється відповідно до існуючих нормативів. Базами заочного циклу навчання інтернів визначені лікувально-профілактичні заклади м. Києва та обласного підпорядкування.