Кафедра медичної та лабораторної генетики НУОЗ України імені П. Л. Шупика повідомляє про заміну планового циклу тематичного удосконалення «Актуальні проблеми масового неонатального скринінгу новонароджених», який мав проходити з 20 вересня до 24 вересня 2021 року для лікарів-генетиків, неонатологів, педіатрів, ендокринологів, лікарів загальної практики-сімейної медицини на цикл тематичного удосконалення «Системи забезпечення якості масового неонатального скринінгу новонароджених».

Цикл буде проведено з 20 вересня до 24 вересня 2021 року для лікарів-лаборантів-генетиків, біологів, лаборантів (спеціалістів) з вищою немедичною освітою.

Лікарі-лаборанти-генетики, біологи та лаборанти (спеціалісти) з вищою немедичною освітою, яких цікавить тема системи забезпечення якості масового неонатального скринінгу новонароджених, що буде всебічно висвітлена на цьому циклі, можуть звертатися на кафедру медичної та лабораторної генетики для оформлення на цикл за телефоном (044) 205-4813.