На кафедрі радіології відбувся випуск спеціалістів ультразвукової діагностики. Цикл спеціалізації «Ультразвукова діагностика» тривав три місяці  з 04.09 по 04.12.2023 р. На циклі навчалися понад 85 слухачів, серед яких були лікарі загальної практики та сімейної медицини, акушери-гінекологи, неврологи, інфекціоністи, хірурги, радіологи, урологи, кардіологи, педіатри з чудових міст нашої України: м. Хмельницький, м. Вінниця, м. Дніпро, м. Херсон, м. Полтава та області, м. Київ та області, м. Житомир та області, м. Черкаси та області, Чернігівської, Волинської, Тернопільської Дніпропетровської, Одеської та Сумської областей.

В складних умовах воєнного стану було реорганізовано форму навчання: заняття проводились у змішаному форматі: лекції проводились онлайн, а практичні навички засвоювались на базах кафедри. Незважаючи на непрості умови роботи, викладачі кафедри доклали максимум зусиль щоб педагогічний процес був цікавим та пройшов на високому професійному рівні.

Про якість навчання говорять відгуки слухачів - ось деякі з них: «Шановна Маріє Владиленівно, хочу особисто подякувати Вам за організацію циклу. Я знаю, що це - бути куратором групи у майже 90 осіб. А організувати в наших умовах практичну частину - це просто неймовірно. Тому щира подяка всім колегам кафедри, цикл був насичений, змістовний, давав можливість отримати базові навички. Дякую Вам, бажаю здоров'я, сил, надії, і сподіваюсь на наступні зустрічі. З повагою, С. Ткаліна»;

«Дякуючи вам та вашій праці, в нашій країні зростає кількість освічених спеціалістів, які розуміють як правильно спілкуватись с пацієнтом, на які аспекти звернути увагу, як правильно робити УЗ-дослідження та коректно надавати опис для подальшого розуміння лікарями своїх наступних кроків для лікування пацієнтів. Дякую вам, не тільки від себе, а і від всього урологічного колективу, який із захопленнях слухав ваші лекції, зокрема на тему сечокам’яної хвороби. Слухач О. Кушніренко».

Всі слухачі отримали документи встановленого зразка про завершення навчання та присвоєння звання «спеціаліст» за спеціальністю «Ультразвукова діагностика».

На заключній конференції куратор циклу доцент кафедри М. Кузеванова привітала слухачів із успішним завершенням навчання та побажала подальшого розвитку в новій спеціальності, а головне – нашої спільної Перемоги.