Цього року міжнародний конгрес Європейського товариства дерматовенерологів (EADV) відбувся у Берліні 10-14 жовтня.

У Конгресі взяли участь понад 600 доповідачів, які поділилися своїм досвідом з колегами з більше як 50-ти країн. Відвідувачі EADV мали змогу бути присутніми на 180 сесіях для різноманітної аудиторії з понад 15 800 делегатів з усього світу. Делегація від України склала 80 осіб з різних міст.

Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика представляли науково-педагогічні працівники кафедри дерматовенерологіі, алергології, клінічної та лабораторної імунології: завідувач професор О. Літус, професор Л. Калюжна, асистенти Б. Литвиненко та А. Петренко.

Неабиякий інтерес викликали секції з лікування хвороб, що передаються статевим шляхом, генетичних і спадкових захворювань шкіри, дерматоонкологічних захворювань, хронічних та інфекційних дерматозів.

Сучасні гайдлайни та підходи до діагностики будуть впроваджені в навчальний процес кафедри та висвітлені на лекціях циклів інтернатури та спеціалізації з дерматовенерологіі, а також різноманітних доповідях на конференціях та майстер-класах.