На кафедрі ортопедичної стоматології, цифрових технологій та імплантології завершилося навчання 44 слухачів (6 за бюджетом і 38 на основі платних освітніх послуг) на циклі спеціалізації зі спеціальності «Ортопедична стоматологія» (01.09.2023р – 29.12.2023р.).

Заняття зі слухачами циклу проводилися згідно нової освітньої програми спеціалізації, яка містить обов’язкові складові як освітньої, так і практичної компоненти з включенням сучасної інформації щодо основ протетичної реабілітації хворих з частковою і повною втратою зубів із застосуванням дентальної імплантації, естетичного протезування, сучасних цифрових технологій виготовлення зубних протезів.

Заняття проводилися як в очному, так і дистанційному форматі. Для забезпечення самостійної роботи слухачів співробітниками кафедри був виданий навчальний посібник «Ортопедична стоматологія: тестові завдання / Біда В. І., Дорошенко О. М., Леоненко П. В. та ін.. – Київ “Фенікс”, 2023. – 264с.», яким були забезпечені всі бажаючі слухачі циклу.

Впродовж навчання проводилося базове, поточне та проміжне оцінювання слухачів на визначення рівня набутих інтегральних, загальних та професійних компетентностей, зазначених у освітній програмі.

Підготовка до заключного оцінювання знань проводилася в комп’ютерному класі кафедри. Високий середній результат заключного комп’ютерного тестування у 84,5% був забезпечений тренінгами із застосуванням комп’ютерної тестової програми, розробленої співробітниками кафедри.

Підсумкова атестація передбачала визначення знань і рівня оволодіння практичними навичками у відповідності до програмних результатів навчання та кваліфікаційних характеристик з присвоєнням звання «Лікар-спеціаліст».

На заключній конференції було проведено анкетування слухачів, аналіз результатів якого дозволить змістити акценти навчального процесу та більш повно висвітлити аспекти сучасних методик діагностики ступеню патологічних морфо-функціональних змін зубо-щелепового апарату при частковій і повній втраті зубів та плануванні комплексної протетичної реабілітації стоматологічних хворих.

Бажаємо нашим випускникам успішної роботи і подальшого удосконалення професійних компетентностей на заходах безперервного професійного розвитку нашого університету та кафедри ортопедичної стоматології, цифрових технологій та імплантології.

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів