Google search

 
 

10 березня 2023 року на базі Всеукраїнського центру радіохірургії та променевої терапії лікарні «Феофанія» у м. Києві співробітниками кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки, Українським товариством фахівців з ядерної медицини при підтримці Міністерства охорони здоров’я України та Державного підприємства «УДВП Ізотоп» було проведено Науково-практичну конференцію «Основні напрямки використання позитронно-емісійної томографії».

Кафедру ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки представляли: завідувач кафедри професори П. Король та О. Щербіна, доценти С. Макеєв та Ю. Северин та аспірант кафедри Т. Новікова.

Доповіді науково-педагогічних працівників кафедри були заслухані учасниками конференції з великою зацікавленістю. Завідувач кафедри професор П. Король представив доповідь «Тераностика – сучасний напрямок використання позитронно-емісійної томографії», доцент С. Макеєва та аспірант кафедри Т. Новікової виступили з доповіддю «Практичне застосування ПЕТ/КТ у діагностиці патології головного мозку» та доцент Ю. Северин з доповіддю «ПЕТ/КТ в педіатрії». Аспекти, що розглядалися у виступах викликали жваву дискусію серед учасників конференції.

Завідувач кафедри професор П. Король та професор О. Щербіна, в якості  головуючих-модераторів, провели засідання другої та третьої секцій конференції.

Цікавою була дискусія при підведенні підсумків Науково-практичної конференції стосовно коректності радіологічних заключень при діагностиці патології, обумовленою Covid-19 та військовою травмою. Приємно також відмітити, що серед учасників та доповідачів конференції було багато молоді. Заключні виступи учасників конференції свідчили про те, що тематика заходу була корисною та в цілому оцінена як успішна.

Участь у подібних заходах дозволяє науково-педагогічним працівникам кафедри обмінятися досвідом з питань використання сучасних методів діагностики, лікування та постійно оновлювати навчальні матеріали для більш якісної підготовки слухачів кафедри на етапі їхнього безперервного професійного розвитку.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також