Рік з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну змінив життя кожного з нас, змусив багато що переосмислити, згуртував нас і зробив стійкішими.  Ми розуміємо, що за кожною прожитою миттю сьогодні стоять наші захисники, які від нас потребують гідної поваги і допомоги. Бо фронт у нас один.

Потреба в автомобілях на фронті — постійна, тотальна та нагальна. І майбутня перемога України можлива завдяки небайдужості кожного. Студенти Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова створили благодійний проєкт «Me - medical start»  щоби допомогти нашим захисникам - дівчатам та хлопцям, які служать у ЗСУ, і наблизити той заповітний день - день Перемоги України у цій війні. Розпочавши активну діяльність з благодійного івенту «FUTURE ME», вони запропонували зустрічі з топовими спікерами, обговорення цікавих питань у колі колег та запросили провідних спеціалістів з ультразвукової діагностики.

4 лютого у м. Вінниця в рамках цього проекту відбулась перша конференція, присвячена питанням акушерства та гінекології, завдяки якій вдалося зібрати 213 683 грн. на купівлю автомобіля студенту та його побратимів, що перебувають в лавах ЗСУ й надають невідкладну медичну допомогу пораненим військовим на лінії фронту.

Понад 130 студентів, інтернів і лікарів зареєструвалися, щоб прослухати лекції досвідчених лікарів. Кафедру радіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика представляла доцент Нэлла Волик. Вона провела майстер-клас з відпрацюванням практичних навичок на сучасних УЗД апаратах.

Активну участь у конференції взяли провідні фахівці ультразвукової діагностики, які виступили з доповідями, присвяченими актуальним проблемам, поділились власним досвідом та найсучаснішою інформацією.

Дякуємо організаторам та учасникам заходу за неймовірну атмосферу, нові знайомства та корисну інформацію.

Україна починається з кожного з нас.