- Деталі
Упродовж квітня 2026 року на кафедрі невідкладної, планової та відновної хірургії (завідувач кафедри – заслужений лікар України, професор С. Саволюк) Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика магістри 2-го курсу за спеціальністю «Медицина» проходили навчальну практику «Догляд за хворими» (модуль «Догляд за хворими у хірургічному відділенні») на основній клінічній базі кафедри – хірургічних відділеннях КНП МКЛ № 8 м. Києва.
Планове засідання Вченої ради Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика
- Деталі
13 травня 2026 року відбулось планове засідання Вченої ради НУОЗ України імені П. Л. Шупика, яке за традицією розпочалось з відзнак співробітників закладу, які вручили ректор, академік НАМН України, професор В’ячеслав Камінський та голова Вченої ради, проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи, чл.-кор. НАМН України професор Олександр Толстанов.
- Деталі
Кафедра медицини невідкладних станів Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика взяла активну участь у роботі XVIII Британо-Українського симпозіуму з анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю «Новітні світові стандарти і рекомендації в анестезіології, інтенсивній терапії та медицині болю. БУС-18», який відбувся у Києві 7-9 травня 2026 року.
- Деталі
На кафедрі високоспеціалізованої хірургії та трансплантаційної медицини відбувся фаховий семінар, присвячений розгляду дисертаційної роботи аспіранта Андрія Бітіньша на тему оптимізації діагностики та лікування пацієнтів із нейроішемічною формою синдрому діабетичної стопи.
- Деталі
8-9 травня 2026 року відбувся науково-практичний захід «ЖІНОЧИЙ CHECK-UP 2.0».
- Деталі
6-7 травня 2026 року, у місті Київ, відбувся симпозіум «Національний консенсус: Діагностика та лікування анальних абсцесів та нориць».






