• Фаховий семінар «Важливі навички корекції психічного стану людини, яка пережила травматичний стрес під час критичного інциденту воєнного часу, що запобігають формуванню тяжких післястресових порушень. Частина 2» (1 день; кафедра сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги). Відповідальний за проведення – Матвієць Л.Г.
  • Фаховий семінар «Допомога вагітним у період воєнних дій. Позалікарняні пологи. Тактика сімейного лікаря» (1 день; кафедра сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги). Відповідальний за проведення – Сіліна Т.М.
  • Фаховий семінар «Невідкладна позагоспітальна допомога в умовах воєнного часу. 3 частини» (1 день; кафедра сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги). Відповідальний за проведення – Галушко О.А.
  • Фаховий семінар «Вогнепальні та вибухові черепно-мозкові поранення» (1 день; кафедра сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги). Відповідальний за проведення – Кононов О.Є.
  • Фаховий семінар «Бойові травми обличчя та шиї» (1 день; кафедра сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги). Відповідальний за проведення – Кононов О.Є.
  • Фаховий семінар «Грип та інші ГРЗ/ГРВІ в умовах війни: клініка, діагностика та лікування в екстремальних умовах» (1 день; кафедра інфекційних хвороб). Відповідальний за проведення – професор Дуда О.К., доцент Бойко В.О.
  • Фаховий семінар «Кишкові інфекції в умовах війни: клініка, діагностика та лікування в екстремальних умовах» (1 день; кафедра інфекційних хвороб). Відповідальний за проведення – доцент Голуб А.П.,  доцент Сухов Ю.О.
  • Фаховий семінар «Ангіни, тонзиліт та інші захворювання верхніх дихальних шляхів в умовах війни: клініка, діагностика та лікування в екстремальних умовах» (1 день; кафедра інфекційних хвороб). Відповідальний за проведення – доцент Печінка А.М., доцент Коцюбайло Л.П.
  • Фаховий семінар «Клінічні прояви та перша допомога особам з бойовою та оперативною стресовою реакцією» (1 день; кафедра загальної, дитячої, судової психіатрії та наркології). Відповідальний за проведення – професор Мішиєв В. Д., професор Михайлов Б.В., професор Гриневич Є. Г., професор Омелянович В.Ю., асистент Кузнецов І. В. On-line з використанням ресурсів Google Classroom, Zoom
  • «Дотримання правил радіаційної безпеки» (1 день, кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки)
  • Фаховий семінар «Перша допомога при пораненні серця» (1 день, кафедра дитячої кардіології та кардіохірургії)
  • Фаховий семінар «Перша допомога при пораненні  великих судин» (1 день, кафедра дитячої кардіології та кардіохірургії)
  • Фаховий семінар «Перша допомога при травмі грудної клітки» (1 день, кафедра дитячої кардіології та кардіохірургії)
  • Фаховий семінар «Надання ургентної урологічної допомоги під час бойових дій» (1 день, урології). Відповідальний завуч кафедри урології к.мед.н, доцент Бойко Андрій Іванович (+380505298624)
  • Фаховий семінар «Судово-медична характеристика вогнепальної та вибухової травми» (2 дні, кафедра судової медицини). Відповідальний зав. кафедри професор Мішалов В.Д.
  • Фаховий семінар «Комплексний підхід при проведенні ідентифікації загиблих під час техногенних катастроф та збройних конфліктів» (2 дні, кафедра судової медицини). Відповідальний зав. кафедри професор Мішалов В.Д.
  • Фаховий семінар «Особливості тілесних ушкоджень, їх виявлення і документальної фіксації як проявів катувань і мордувань у форматі «Стамбульського протоколу» (2 дні, кафедра судової медицини). Відповідальний зав. кафедри професор Мішалов В.Д.
  • Фаховий семінар «Судово-медична характеристика черепно-мозкової травми» (2 дні, кафедра судової медицини). Відповідальний зав. кафедри професор Мішалов В.Д.
  • Фаховий семінар «Судово-медична характеристика спінальної травми» (2 дні, кафедра судової медицини). Відповідальний зав. кафедри професор Мішалов В.Д.
  • Фаховий семінар «Аналіз недоліків, що були виявлені при виконанні комісійних та повторних судово-медичних експертиз ексгумованих трупів» (2 дні, кафедра судової медицини). Відповідальний зав. кафедри професор Мішалов В.Д.
  • Фаховий семінар «Судово-медична характеристика цереброваскулярної патології при черепно-мозковій травмі» (2 дні, кафедра судової медицини). Відповідальний зав. кафедри професор Мішалов В.Д.
  • Фаховий семінар «Судово-медичне визначення механізму і давності ушкоджень внутрішніх органів» (2 дні, кафедра судової медицини). Відповідальний зав. кафедри професор Мішалов В.Д.
  • Фаховий семінар «Комплексний підхід при проведенні ідентифікації загиблих під час техногенних катастроф та збройних конфліктів» (1 день, кафедра судової медицини).Відповідальний: зав. кафедри проф. Мішалов В. Д. тел. 067-632-79-47
  • Фаховий семінар «Особливості тілесних ушкоджень, їх виявлення і документальної фіксації як проявів катувань і мордувань у форматі «Стамбульського протоколу»»(1 день, кафедра судової медицини). Відповідальний: зав. кафедри проф. Мішалов В. Д. тел. 067-632-79-47
  • Фаховий семінар «Медична допомога в умовах воєнних дій» (2 дні, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії). Відповідальний: зав. кафедри, проф. Лоскутов О.А.
  • Фаховий семінар «Інтенсивна терапія при застосуванні бойових отруйних речовин» (1 день, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії). Відповідальний: зав. кафедри, проф. Лоскутов О.А.
  • Фаховий семінар «Інформаційний курс для тих, хто надає домедичну та до госпітальну екстрену медичну допомогу в умовах збройних конфліктів» (1 день, кафедра урології). Відповідальний: доцент Бойко А.І.
  • Фаховий семінар «Хімічна загроза: реалії сьогодення» (1 день, кафедра урології). Відповідальний: доцент Бойко А.І.
  • Фаховий семінар «Невідкладні акушерсько-гінекологічні стани в період воєнного стану» (1 день, дата уточнюється, кафедра акушерства та гінекології №1). Відповідальний: ас. Толстанова Галина Олександрівна, тел. 0936110784