23 лютого 2021 р. відбувся черговий вебінар Magna Charta Observatory «Доступ та рівність: що ми навчилися з пандемії і що нам з цим робити?». Із записом вебінару та презентаціями можна ознайомитися тут

Наступний вебінар «Європейські Університети - 2030: бачення та цінності» у співпраці з Асоціацією Європейських університетів відбудеться 25 березня 2021 року о 14.00 на платформі Zoom.

На вебінарі, зокрема, буде обговорюватися звіт Асоціації «Університети без стін – бачення на 2030 рік» (Universities without walls – A vision for 2030). Звіт ґрунтується на широких консультаціях з приватними особами, експертами та групами зацікавлених сторін. Він фокусується на таких темах, як стійкість та порядок денний ООН 2030, цифрова трансформація, геополітична ситуація та глобальна напруженість та вплив Covid-19. Саме через ці суспільно-політичні виклики університети повинні зберігати свої основні цінності, такі як академічна свобода, інституційна автономія та наукова цілісність.

Реєстрація відкрита: https://www.eventbrite.it/e/142220492321 Участь безкоштовна.

Деталі можна дізнатися за мейлом [email protected] або на сайті www.magna-charta.org

Корисність матеріалу: 70.5% - 2 Голосів
    Доступність матеріалу: 73.5% - 2 Голосів