Інститут серця МОЗ України і Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика запрошують кардіологів, кардіохірургів, терапевтів взяти участь у VIII щорічній науково-освітній конференції «Актуальні питання кардіології і кардіохірургії».

Конференція відбудеться 26 жовтня 2022 року з 10.00 до 14.00 у режимі онлайн.

У рамках конференції будуть висвітлені новітні аспекти кардіохірургічних та інтервенційних втручань, зокрема, трансплантації серця, використання механічного серця, черезшкірної імплантації аортального клапана, гібридного лікування аневризм грудної аорти.

Окреме засідання буде присвячено сучасним тенденціям антитромботичної профілактики, новим європейським рекомендаціям з кардіоонкології.

Крім того, будуть оприлюднені результати наукових досліджень молодих вчених Інституту серця – аспірантів кафедр Університету.

Наукова програма, яка включає посилання для участі в конференції на платформі Zoom, додається. Участь у конференції є безкоштовною.