Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Безперервний професійний розвиток лікарів і провізорів на сучасному етапі» (в online форматі), що відбудеться 21 жовтня 2022 року в Національному університеті охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

Конференція внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій МОЗ та НАМН України.

Участь у конференції дає відповідну кількість БПР-балів для доповідачів і учасників.

Тематичні напрями конференції:

1. Світові тенденції безперервного професійного розвитку лікарів і провізорів.
  2. Реформа системи підготовки спеціалістів галузі охорони здоров'я: виклики та перспективи.
  3. Сучасні технології у системі підготовки медичних і фармацевтичних кадрів.
  4. Сучасні інформаційні технології у медичній освіті. Питання віртуалізації освіти: проблеми та перспективи.
  5. Педагогіко-психологічні аспекти підготовки лікарів і фармацевтів, збереження здоров'я соціуму в умовах воєнного стану.
  6. Психологічні аспекти діяльності лікаря та провізора на сучасному етапі розвитку галузі охорони здоров'я, зокрема у кризових ситуаціях (в умовах воєнного стану, пандемії COVID-19).
  7. Етико-правові проблеми та пріоритети розвитку медичної та фармацевтичної освіти.
  8. Правові та етичні аспекти реформування системи охорони здоров’я. Галузь охорони здоров’я в контексті правового режиму воєнного стану.

Форми участі в конференції:

1. Виступ із доповіддю на пленарному засіданні (до 15 хв).
  2. Виступ із доповіддю на секційному засіданні (до 10 хв).
  3. Заочна участь у конференції (публікація матеріалів).
  4. Слухач (учасник).

За результатами Конференції буде виданий електронний мультимедійний збірник матеріалів.

Участь у Конференції – безкоштовна!

Для участі у Конференції та публікації тез в електронному збірнику матеріалів просимо:

• до 17 жовтня 2022 року заповнити заявку для участі у Конференції: https://forms.gle/gDFFDf5ySM5q69v17;
  • до 21 жовтня 2022 року надіслати на електронну адресу кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права [email protected] електронний файл із тезами (обсяг не обмежується, у форматі *.doc, *.docx, *.rtf). Файл назвати за номером тематичного напряму та прізвищем автора, наприклад, 2_Petrenko.doc.

Збірник матеріалів Конференції розсилатиметься протягом місяця після завершення її роботи.

Найкращі роботи можуть бути опубліковані в науково-практичному журналі «Медична інформатика та інженерія» (категорія «Б» із списку МОН України).

З питань конференції звертатися до:

моб. тел. для довідок: +38050-418-35-50

Вимоги до публікацій: тези набираються у текстовому редакторі WORD (шрифт 14, Times New Roman). Посилання наводяться у тексті в квадратних дужках [№ джерела].

Робочі мови Конференції – українська, англійська.

Матеріали подавати в такій послідовності:

1. Найменування.
  2. Ім’я та прізвище автора/авторів повністю.
  3. Звання, посада, заклад освіти або місце роботи.
  4. Країна.
  5. ORCID (якщо є).
  6. Анотація (до 600 символів) і ключові слова (5–7 слів).
  7. Текст тез.
  8. Список використаних джерел, оформлений виключно за міжнародним бібліографічним стандартом АРА (American Psychological Association):
  • подається після тез у порядку появи посилань у тексті;
  • при наявності електронного ресурсу – вказується активне діюче URL;
  • посилання на власні публікації у кількості не більше двох джерел.
  • у стандарті не використовуються розділові знаки "//", "–";
  • назва джерела та вихідні дані відокремлюються від авторів і заголовка статті типом шрифту, найчастіше, курсивом, крапкою або комою.

Детальнішу інформацію про правильність оформлення джерел за стандартом АРА можна переглянути за посиланням: https://www.easybib.com/guides/citation-guides/apa-format/.

Тези, що не відповідають вимогам, науковому рівню та тематиці Конференції не розглядатимуться.

Актуальність матеріалу: 57.5% - 2 Голосів