Кафедра радіології продовжує серію фахових одноденних семінарів із воєнно-медичної тематики для ефективного фокусування уваги на актуальних питаннях променевої діагностики.

26 вересня запрошуємо на одноденний фаховий семінар «Ультразвукова діагностика травматичного ураження легень. BLUE протокол», дистанційно з використанням платформи ZOOM.

У програмі семінару: висвітлення методології ургентних ультразвукових досліджень легень відповідно до BLUE протоколу, застосування УЗД при травматичних ураженнях плеври та легень.

Відповідальна за проведення: доцент Глоба Марина Василівна, тел. (066) 724 98 89, e-mail: [email protected].

До участі в семінарі запрошуються спеціалісти радіологічного профілю, зацікавлені лікарі інших спеціальностей.

Для працівників бюджетних підприємств підпорядкування МОЗ України участь безкоштовна.

Для інших учасників реквізити для оплати за посиланням: https://nuozu.edu.ua/d/dovidkova-informatsiia/rekvizyty-dlia-oplaty.

Підстави для оформлення сертифікату:

- фактично підтверджена участь у семінарі;

- копія диплома про вищу освіту (в разі неможливості прикріплення копії документа про вищу освіту під час заповнення реєстраційної форми, будь ласка, надсилайте її за електронною адресою: [email protected].

Дякуємо, що обрали для співпраці та навчання кафедру радіології.