Кафедра радіології продовжує працювати за планом і повідомляє про проведення 30.05 – 30.06 стажування з рентгенології.

Заняття проходитимуть дистанційно, синхронно з використанням платформи zoom.

Куратор циклу доцент Бондар Ганна Миколаївна, тел.: (+38 066) 137 95 00 (viber).

Для швидкого та зручного оформлення на навчальний цикл НУОЗ України імені П. Л. Шупика надає можливість зареєструватись у Системі електронної реєстрації лікарів і провізорів.

Також документи можна надсилати у форматі pdf на електронну адресу кафедри: [email protected].

Список документів для дистанційної реєстрації на цикл:

1. Копія путівки (з обох боків, на одному аркуші, бюджетні путівки повинні мати печатку установи, де ви працюєте).
  2. Копія диплому.
  3. Копія свідоцтва про шлюб (якщо у вас інше прізвище, ніж у дипломі).
  4. Копію трудової книжки.
  5. Копія сертифіката про категорію або спеціалізацію.
  6. Фотографії (2 шт.) розміром 3 на 4 см.
  7. Надати номер свого телефона з viber, ел. пошту, номер Нової пошти, на яку буде відправлено посвідчення про проходження циклу та сертифікат про підтвердження звання лікаря-спеціаліста з рентгенології.
  8. Роздрукувати, заповнити від руки і надіслати копії таких документів:

а)  технологічну картку проходження циклу (заповнити розбірливо тільки 11 пунктів, 12 і 13 пункти не заповнювати, прізвище, ім’я, по батькові зазначати друкованими літерами, назву установи, де ви працюєте – писати повністю без абревіатури).

б)  картку слухача циклу (заповнити ретельно всі пункти, особливо номер диплома, електронну адресу, номер телефону, домашню адресу, назву установи, де ви працюєте та в якому населеному пункті знаходиться ця установа);

в) заяву та згоду на обробку персональних даних (поставити дату початку циклу та підписати).

Доступність матеріалу: 74.67% - 3 Голосів