Search

 
 

26-27 травня 2022 р. відбудеться науково-практична конференція «Високоспеціалізована медична допомога в ревматології». Кафедра терапії та ревматології братиме активну участь у заході.

Науково-організаційним комітетом конференції є: академік НАМН України, президент Асоціації ревматологів України, проф. В. Коваленко (голова), віце-президент Асоціації ревматологів України, професор О. Борткевич.

У цьому році традиційну конференцію вирішено було проводити у режимі онлайн. Організаційний комітет конференції підготував програму з використанням нових форматів, щоб найефективніше представити доповіді та дискусії, в яких візьмуть участь відомі вчені України.

Усі учасники конференції, що братимуть участь в режимі on-line, зможуть поставити запитання, залишити коментарі в чаті та послухати не тільки доповіді та лекції, а й почути живі дискусії, думки та обговорення проблемних питань кількома експертами.

Запрошуємо до перегляду трансляції лікарів за спеціальностями «ревматологія», «загальна практика–сімейна медицина», «терапія»

Ознайомитися докладніше з програмою Конференції та отримати доступ до трансляцій ви можете на сайтах

https://strazhesko.org.ua/https://rheumahub.org.ua/, https://www.facebook.com/strazhesko

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу