Search

 
 

Медики просять не йти самостійно до центрів здачі крові, а реєструватись в донорський резерв і чекати на повідомлення

Станом на сьогодні, потреба у крові у центрах крові закрита. В усіх областях України наразі сформовані запаси крові усіх груп та резусів. Київський міський центр крові дякує усім, хто відгукнувся на заклик здати кров та вже став донором.

«Наразі ми спостерігаємо велику кількість донорів у центрах крові по всій Україні. Дякуємо вам за небайдужість та бажання допомогти в цей непростий для країни час. У більшості населених пунктів виходити в місто зараз може бути небезпечно, тому просимо вас записуватися у резерв на донацію через платформу від DonorUA та приходити в центри крові лише після того, як з вами зв’яжуться координатори», – зазначають медики.

Центр звертається до усіх охочих долучитись до допомоги і радять поки зареєструватись у відповідний донорський резерв. З міркувань безпеки фахівці закликають очікувати виклику і поки не йти самостійно до центрів крові та не створювати живі черги в центрах.

Алгоритм дій наступний ­– реєструйтеся на платформі  https://account.donor.ua/register, ставайте до лав резерву донорів та чекайте на оповіщення, щоб прийти до центру і здати кров.

Волонтери платформи працюють в кожній області та відслідковують запаси в режимі реального часу, тож зв’яжуться з вами, як тільки виникне потреба.

Деталі на сайті: https://kyivcity.gov.ua/news/mediki_prosyat_ne_yti_samostiyno_do_tsentriv_zdachi_krovi_a_reyestruvatis_v_donorskiy_rezerv_i_chekati_na_povidomlennya/

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу