Кафедра медичної та лабораторної генетики НУОЗ України імені П.Л. Шупика проводить цикл Спеціалізації за спеціальністю «Генетика лабораторна», який буде проходити з 01.03.2022 р. по 06.06.2022 р.

На цикл можуть бути зараховані:

• лікарі-спеціалісті, які закінчили інтернатуру або спеціалізацію за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика», «Мікробіологія і вірусологія»;
  • спеціалісти або магістри з вищою немедичною освітою за спеціальностями: «Біологія», «Біохімія», «Мікробіологія», «Генетика», «Вірусологія», «Цитологія та гістологія».

Мета циклу спеціалізації – підготовка лікарів-лаборантів-генетиків/біологів відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики лікаря-спеціаліста/біолога за спеціальністю «Генетика лабораторна».

Для отриманні путівки необхідно подати у канцелярію (адреса: вул. Дорогожицька, 9, м. Київ, Україна, 04112,) на бланку установи клопотання на ім’я в.о. ректора Вороненка Ю.В. за підписом головного лікаря вашої установи із зазначенням для кого путівка, на який цикл, спеціальність та стаж роботи за спеціальністю. Як альтернатива, скан-копію клопотання можна переслати на електрону пошту [email protected]

Зарахування на цикл особисто на кафедрі медичної та лабораторної генетики 01.02.2021 р. (вул. Чорновола 28/1, НДСЛ «ОХМАТДИТ», лабораторія медичної генетики, корпус 16.

Документи, які необхідно надати для зарахування на цикл для лікарів:

• путівку з печаткою та підписом керівника установи;
  • копія диплома;
  • у разі зміни прізвища – свідоцтво, яке підтверджує зміну прізвища;
  • копія свідоцтва про закінчення інтернатури;
  • копія трудової книжки (завірена у відділу кадрів вашої установи);
  • одне фото 3х4 (для сертифіката спеціаліста).

Документи, які необхідно надати для зарахування на цикл для біологів:

• путівку з печаткою та підписом керівника установи;
  • копія диплома;
  • у разі зміни прізвища – свідоцтво, яке підтверджує зміну прізвища;
  • копія трудової книжки (завірена у відділу кадрів вашої установи);
  • одне фото 3х4 (для сертифіката спеціаліста).

Куратор циклу - асистент кафедри Брішевац Людмила Іванівна

Телефон кафедри (044)205-4813