Search

 
 

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у Х щорічній науково-практичній конференції «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб», яка відбудеться 17-18 березня 2022 року. Ця конференція - в Україні подія року для лікарів різних спеціальностей, які цікавляться і займаються методами функціональної діагностики в кардіології.

Основна мета форуму – розглянути сучасні можливості застосування методів функціональної діагностики при серцево-судинних хворобах, зокрема, ішемічній хворобі серця, тромбоемболії легеневої артерії та порушеннях серцевого ритму. У рамках конференції відбудеться презентація практичного керівництва «Фібриляція і тріпотіння передсердь». 

До участі в конференції запрошуються позаштатні експерти з функціональної діагностики і кардіології усіх регіонів України, лікарі з функціональної діагностики, кардіологи, терапевти, співробітники науково-дослідних інститутів, а також кафедр медичних університетів, академій та факультетів післядипломної освіти, на яких здійснюється навчання лікарів з функціональної діагностики і кардіології. 

Конференція відбудеться у режимі онлайн, усі учасники отримають сертифікати встановленого зразка. Програма, яка додається, містить посилання для реєстрації учасників.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 65% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 65% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 61% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу