Запрошуємо на навчання лікарів неврологів дитячих, неврологів, лікарів загальної практики-сімейної медицини, педіатрів. Цикл тематичного удосконалення ТУ «Актуальні питання дитячої неврології», який проводиться з  11.03-25.03.2022  (2 тижні).

Навчання безкоштовне для лікарів, які працюють у закладах охорони здоров’я.

Для отриманні путівки необхідно надіслати клопотання

• у канцелярію (адреса: вул. Дорогожицька, 9, м. Київ, Україна, 04112,) на бланку установи, де ви працюєте, на ім’я в.о. ректора НУОЗ України імені П.Л. Шупика Вороненка Ю.В. із зазначенням для кого путівка, на який цикл, за підписом головного лікаря вашої установи)
  • або надіслати скан-копію на [email protected] (копія [email protected])

Після закінчення циклу ТУ кожному слухачу буде видано посвідчення встановленого зразку (50 балів до портфоліо безперервного професійного розвитку). Його оригінал можна буде отримати поштою або особисто на кафедрі (після узгодження часу отримання).

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у куратора циклу, доцента кафедри Невірковця Анатолія Антоновича (095 707 1071)

Тематики циклу:

• захворювання нервової системи у новонароджених та немовлят
  • травматичне ушкодження нервової системи
  • інфекційні ураження нервової системи
  • епілепсія у дітей
  • головний біль
  • дитячий церебральний параліч
  • спадкові нейродегенеративні та нейрометаболічні захворювання.
  • м’язові та нервово-м’язові захворювання