Кафедра ортопедії і травматології №2 НУОЗ України імені П.Л. Шупика в умовах карантину перейшла на дистанційну форму навчання слухачів з 26.01.2022 згідно наказу №373 «Про переведення на дистанційну форму навчання».

Цикл тематичного удосконалення «Сучасні методи лікування переломів кісток та пошкодження суглобів» з 01.02.2022 по 15.02.2022 року проводиться в режимі дистанційного навчання.  Протягом циклу викладачі кафедри ортопедії і травматології №2 ознайомлять слухачів з актуальними питаннями лікування переломів та пошкодженням суглобів, необхідних для професійної діяльності лікарів.

Після закінчення ви отримаєте 50 балів до портфоліо по безперервному професійному розвитку. У зв’язку з карантином через COVID 19 курси будуть проходити дистанційно, через залучення інтернет технологій. Свої запитання щодо організації і тематики навчання надсилайте куратору циклу. Куратор циклу - асистент Ладика Вікторія Олександрівна, +380634957408, [email protected]