Кафедра дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації НУОЗ України імені П. Л. Шупика запрошує лікарів ФРМ, дитячих неврологів, педіатрів, дитячих психіатрів та інших лікарів на цикл ТУ «Медико-соціальна реабілітація дітей з обмеженням життєдіяльності», який відбудеться 31.01-14.02 2022 року.

Навчання безкоштовне для лікарів, які працюють у закладах охорони здоров’я.

Для отриманні путівки необхідно надіслати клопотання

• у канцелярію (адреса: вул. Дорогожицька, 9, м. Київ, Україна, 04112,) на бланку установи, де ви працюєте, на ім’я ректора НУОЗ України імені П.Л. Шупика Вороненка Ю.В. із зазначенням для кого путівка, на який цикл, за підписом головного лікаря вашої установи)
  • або надіслати скан-копію на [email protected] (копія kaf.childneuro@gmail.com

Після закінчення циклу ТУ кожному слухачу буде видано посвідчення встановленого зразку (50 балів до портфоліо безперервного професійного розвитку). Його оригінал можна буде отримати поштою або особисто на кафедрі (після узгодження часу отримання).

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у куратора циклу, доцента кафедри Невірковця Анатолія Антоновича (095 707 1071)

Тематики циклу:

• Реабілітація дітей раннього віку від 0 до 3 років.
  • Принципи раннього втручання, шкали оцінювання.
  • Дитячий церебральний параліч: клініка, диференційна діагностика.
  • Шкали функціонального оцінювання при ДЦП.
  • Менеджмент церебрального паралічу.
  • Менеджмент спастичності та дистонії у дітей з церебральним паралічем
  • Складання індивідуального плану реабілітації залежно від рівня функціональних можливостей дітей з ЦП за принципами Міжнародної класифікації функціонування (МКФ)
  • Особливості надання реабілітаційної допомоги при спінальній м’язовій атрофії, м’язовій дистрофії, спадкових полінейропатіях, шкали оцінювання.
  • Акушерський параліч

Аутизм у дітей.