З глибоким сумом сповіщаємо, що 03 січня 2022 року на 85-му році пішов з життя заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор кафедри ортопедії і травматології №2 Попов Василь Антонович, декан хірургічного факультету (1992-2005) Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Нехай добрий, світлий спомин про Василя Антоновича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував, кому пощастило з ним працювати, дружити та спілкуватися.

Ми не в змозі змінити обставини. Лише просимо Бога дати сил рідним і близьким перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство небесне. Вічний спокій його душі…

Прощальна панахида з професором Поповим Василем Антоновичем відбудеться в храмі Святої Великомучениці Варвари на території Київської обласної клінічної лікарні 05.01.2022 р. об 11:00 по вул. Баговутівська, 1.

Актуальність матеріалу: 87.2% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів