Шановні колеги, які отримали путівку на цикл 01.11.2021. по 15.11.2021 р. на кафедрі акушерства та гінекології №1.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), наказу Міністерства охорони здоров'я України від 04 жовтня 2021 року №2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням», листа МОН України від 21.10.2021 № 1/9-558», «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки», у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням гострої респираторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Наказу НУОЗ України імені П. Л. Шупика від 23.10.2021 р. № 4481 заняття будуть проводитись дистанційно.

Необхідні документи для реєстрації на цикл:

1. Копія диплому.
  2. Путівка (з мокрою печаткою лікувального закладу, якщо путівка бюджетна).
  3. Заповнена технологічна картка (зразок у куратора).
  4. Свідоцтво про одруження або про розлучення (якщо була зміна прізвища).

Куратор циклу – доцент Герасимова Таліна Вікторівна

По питанням реєстрації телефонувати  з 09.00 до 14.30.

куратору – 067-466-55-34 або ст. лаборанту (Олена Расимівна) – 093-434-52-12 .

Електр. адреса – [email protected]

Для реєстрації на цикл можна сфотографувати або відсканувати вищезазначені документи і відправити їх електронною поштою з позначкою «Документи на ТУ» на адресу куратора АБО переслати ст. лаборанту  на вайбер фото наступних документів: путівку (фото зовнішньої та внутрішньої сторінки з печаткою установи та підписом головного лікаря), копію диплома про вищу медичну освіту та заповнену картку АБО також можливо привезти документи на кафедру особисто, не порушуючи при цьому умов карантину, домовившись заздалегідь з куратором.

Для зворотнього зв’язку ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно вказати ваш контактний мобільний номер телефону  та е-mail для листування.

Після реєстрації  вас ознайомлять з роботою на циклі.

Залік на циклі ТУ буде проведений дистанційно. Після закінчення циклу  кожному слухачеві буде видано посвідчення встановленого зразка, оригінал якого ви зможете забрати особисто після припинення карантину або зможете отримати поштою. Фото посвідчення також може бути надіслане на ваш телефон відразу по закінченню курсу.