Шановні працівники НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Профком Університету пропонує 25 вересня 2021 року здійснити одноденну автобусну екскурсійну поїздку «Глухів – гетьманська столиця». Відвідування міста Глухова – унікального міста, про яке згадується в літописах 1152 року. У 1635 році споруджено фортецю, місто одержує Магдебурзьке право. У Глухові була заснована Малоросійська колегія як вищий орган управління в Україні.

Ми ознайомимося з представниками родини Терещенків – відомих цукрозаводчиків і меценатів, які багато зробили для жителів міста, побачимо величний Анастасіївський храм. Також відвідаємо селище Кролевець Сумської області, що славиться своєю унікальною 200-літньою колоноподібною яблунею. У селі Сосновка оглянемо Різдва Богородиці Глинську пустинь, засновану на початку ХVI століття.

Подорож відбудеться за рахунок профкому.

Бажаючим здійснити екскурсійну поїздку прохання подавати заявки відповідальній особі за культурно-масову роботу профкому.

надається за  тел. 044 205-48-04 (Юридичний відділ).

Збір біля Університету 25 вересня 2021 – о 8-ій годині.

Обов’язково при собі треба мати маску.

Доступність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів