Google search

 
 

Програма розвитку ООН в Україні організовує національний конкурс для пошуку ідей, натхненних природними системами і організмами, що вирішують проблему відходів. Участь у конкурсі буде цікава для науковців, дослідників, викладачів, студентів, аспірантів та інших представників НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Частиною цьогорічного конкурсу є безкоштовний короткий експериментальний онлайн-курс, успішні кандидати отримають сертифікати про завершення курсу. Курс триватиме чотири тижні (у квітні 2021 р.) і включатиме вебінари з сесіями запитань та відповідей.

Відкриття онлайн-курсу з біомімікрії заплановане на 9 квітня 2021 року. Чотири вебінари з сесіями питань і відповідей заплановано на:

9 квітня з 15:00 до 17:00; 16 квітня з 15:00 до 17:00;  24 квітня з 15:00 до 17:00; 30 квітня з 15:00 до 17:00.

Реєстрація на онлайн-курс до 8 квітня за посиланням —https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJAm63HXj2xIWnoRFsBqt5WvkO2FUfkaq5tHwy3PCVl9RDXQ/viewform?fbclid=IwAR0PyONMov5S-yJDosAxxXCGcFix-fRtDTOQvY2mKiQtHx8ypAfNZuN5LOM%20

Докладніше про конкурс із пошуку інновації̆ від природи за логікою біомімікрії — https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/accelerator-labs/design-out-waste-call-for-participants-in-biomimicry-design-challenge-2021.html

Після завершення онлайн-курсу розпочнеться національний конкурс з пошуку інноваційних рішень за логікою біомімікрії – це національний відбірковий тур до міжнародного конкурсу Biomimicry Global Design Challenge. Його співорганізаторами є Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН і Інститут біомімікрії (США), у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України,Міністерством захисту довкілля і природних ресурсів України, бізнес-інкубатором Ukrainian Future Національного центру «Малої академії наук України», БО «БФ «Фонд захисту біорізноманіття України», ГО «Плато», ГО «Тарілка», СинхроПростір, Change Agency Responsible Future, а також за участі представників бізнесу, місцевої влади та університетів.

Посилання на реєстрацію у конкурсі – 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpb6v-gTgZ5sF0PCOtRpv3KKQdxoCzy8k5xBswjML_V4QW3Q/viewform

Якщо у Вас виникнуть запитання, звертайтеся: [email protected], номер телефону: +38 (067) 741 67 39.

Читайте також