Google search

 
 

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на цикл тематичного удосконалення «Амбулаторне моніторування ЕКГ», який буде проведено на кафедрі функціональної діагностики НУОЗ України імені П. Л. Шупика  з 16 квітня до 30 квітня 2021 року.

 

Програма циклу охоплює значний обсяг теоретичних знань і практичних навичок, необхідних лікарю для проведення самостійної роботи з аналізу добового моніторингу ЕКГ. На циклі будуть розглянуті види та технічні аспекти амбулаторного моніторування ЕКГ, нормативні параметри; роль амбулаторного моніторування ЕКГ у діагностиці та лікуванні порушень ритму і провідності серця, пресинкопальних та синкопальних станів, стратифікації ризику раптової серцевої смерті. Для практичних занять будуть надані холтерівські записи для самостійного перегляду та формування заключення з подальшим обговоренням. 

Бюджетні путівки на цей цикл вже відсутні. Контрактну путівку можна придбати у секторі тематичного удосконалення НУОЗ України імені П. Л. Шупика (Київ, вул. Дорогожицька 9, 2-й поверх адміністративного корпусу. Телефон для довідок: (044) 205-48-25, Ольга Волошенюк), або дивіться  інформацію на сайті університету www.nmapo.edu.ua у розділі «Навчання» – Рекомендації щодо укладання договорів юридичними (фізичними) особами». Путівку можна придбати також через систему електронної реєстрації: https://e.nuozu.edu.ua.  Телефон для довідок щодо укладання договорів – (044) 205-48-31. Вартість навчання на циклі – 2450 гривень.

Необхідні документи для реєстрації на навчання: путівка (для бюджетних путівок – обов'язково печатка з місця роботи!), копія диплому, заповнені документи (технологічна картка, анкета слухача – додаються), свідоцтво про одруження (у разі зміни прізвища), відрядження (за необхідності), для викладачів закладів вищої освіти – витяг з наказу з місця роботи про скерування на цикл ТУ.

Очна реєстрація слухачів на клінічній базі кафедри в Інституті серця МОЗ України буде здійснюватися 16.04. з 09.30 до 12.00. 

Куратор циклу – асистент Наталія Ліфантьєва. Для того, щоб зареєструватися дистанційно, потрібно відсканувати зазначені документи та відправити їх на адресу електронної пошти [email protected] з позначкою «Документи для реєстрації на цикл ТУ», або надіслати Новою поштою з доставкою на адресу кафедри: м. Київ, вул. Братиславська, 5-А, ДУ «Інститут серця МОЗ України», 2-й поверх, кафедра функціональної діагностики, к. 2049 – для Ліфантьєвої Наталії Олександрівни, – тел. (096) 809-76-40. Для забезпечення зворотного зв'язку потрібно обов'язково вказати Ваш контактний мобільний номер телефону та адресу е-mail.

Після закінчення циклу ТУ кожному слухачу буде видано посвідчення встановленого зразка (50 балів до портфоліо безперервного професійного розвитку). Його оригінал можна буде отримати поштою або особисто на кафедрі (після узгодження часу отримання). 

Контактні дані співробітників кафедри: 

Куратор циклу асистент Н. Ліфантьєва – тел. (096) 809-76-40

E-mail: [email protected]

Завуч кафедри доцент В. Куць – тел. (050) 383-69-85

E-mail: [email protected]

Завідувач кафедри професор О. Жарінов – тел. (050) 315-40-69

E-mail: [email protected] 

Зразок клопотання:

Анкета

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також