Google search

 
 

Шановні колеги, запрошуємо до участі у вебінарі. 15 лютого 2021 року з 10.00 по 11.00 Crossref, ORCID та Державна науково-технічна бібліотека України – за підтримки Міністерства освіти та науки України – запрошує Вас відвідати спільний вебінар, на якому буде обговорено важливість використання постійних ідентифікаторів, зокрема ORCID IDs та Crossref DOIs, для ідентифікації авторів, поєднання та покращення відшукуваності їхнього наукового доробку.

Крім цього мова піде про переваги використання установами відкритих інструментів, які пропонують ORCID та Crossref для покращення дослідницької інфраструктури в Україні. Відбудеться також коротка презентація прототипу Національної електронної науково-інформаційної системи (URIS) – розробленої Державною науково-технічною бібліотекою України та розглянемо інші приклади національних дослідницьких систем, успішне функціонування яких залежить від інтеграції постійних ідентифікаторів.

Доповідачі: Рейчел Ламмі (Crossref), Габріела Мехеяс (ORCID), Наталія Калюжна та Сергій Назаровець (Державна науково-технічна бібліотека України).

Програма:

  • Відкриття (3 хв)
  • Переваги використання ORCID IDs для індивідуальних дослідників та установ (15 хв)
  • Переваги використання Crossref DOIs та відкритих метаданих (15 хв)
  • URIS та національні дослідницько-інформаційні системи на базі постійних ідентифікаторів (PIDs) (15 хв)
  • Запитання та відповіді (12 хв)

Вебінар відбудеться англійською та українською мовами (кожен зареєстрований учасник отримає запис на електронну скриньку). Учасники матимуть можливість поставити питання та долучитися до дискусії. 

Не забудьте поділитися цією інформацією з Вашими колегами. 

Чекаємо на нашу зустріч та Ваші запитання

Реєстрація на вебінар: https://register.gotowebinar.com/register/6050122516945430284

Більш детальна інформація за посиланням:

https://info.orcid.org/event/benefits-of-persistent-identifiers-pids-for-researchers-and-institutions-in-ukraine-in-english-and-ukrainian/

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також