Кафедра радіології НМАПО імені П.Л. Шупика в умовах карантину перейшла на очно-дистанційну форму навчання слухачів циклу ТУ «Комп'ютерна та магнітно-резонансна томографія органів грудної порожнини» (01.12- 15.12.2020 р.)

Прохання до слухачів забезпечити можливість дистанційного навчання в програмі ZOOM.

Мета курсу: Удосконалення теоретичних знань та практичної підготовки, формування, оновлення, поглиблення ключових професійних компетентностей, а також отримання нових актуальних знань з комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії, необхідних для професійної діяльності слухачів відповідно до вимог системи якості підготовки кадрів для сфери охорони здоров'я, ознайомлення з новітніми досягненнями в галузі тощо.

Основні розділи курсу

-           КТ та МРТ дослідження органів грудної порожнини. Особливості КТ та МРТ зображення органів грудної порожнини.

-           КТ та МРТ семіотика патологічних процесів органів грудної порожнини.

-           КТ та МРТ семіотика патологічних процесів гортані та трахеї.

-           КТ та МРТ семіотика інфекційних процесів легень.

-           КТ та МРТ семіотика неспецифічних запальних процесів легень.

-           КТ та МРТ семіотика травматичних уражень грудної клітини.

-           КТ та МРТ семіотика доброякісних процесів органів грудної порожнини.

-           КТ та МРТ семіотика злоякісних процесів органів грудної порожнини.

-           КТ та МРТ семіотика запальних процесів бронхів та легень. Туберкульоз легень.

Види навчальної діяльності

• теоретична (30%)
  • практична (40%)
  • презентація курсового проекту (20%)
  • індивідуальна робота (10%).

Організаційні питання

З питань реєстрації на цикл, розкладу занять та інших організаційних питань звертатися до куратора циклу.

Куратор циклу, асистент кафедри Сторожчук Юлія Олександрівна, моб. +38063-587-05-08, (e-mail: signaturа@ukr.net).

Які документи повинен надіслати курсант для реєстрації на кафедрі:

(мешканці Києва проходять реєстрацію на кафедрі 01.12 з 10:00-14:00 з використанням рекомендацій МОЗ щодо уникнення поширення COVID-19 за адресою: м. Київ, вул. Багговутівська, 1, КОКЛ, терапевтичний корпус, 1 поверх, кафедра радіології;

мешканці інших міст до 02.12.2020 надсилають весь пакет документів Новою Поштою: м. Київ, відділення НП №269, Сторожчук Ю.О.,  +38063-587-05-08:

1. Оригінал путівки на цикл (якщо путівка бюджетна, обов’язково на путівці поряд з печаткою академії повинна бути печатка лікувального закладу, де ви працюєте);
  2. Копія диплому;
  3. Копія свідоцтва про шлюб (у випадку зміни прізвища);
  4. Роздрукувати та заповнити від руки 3 картки:

а) картку слухача (заповнити ретельно всі пункти);

б) технологічну картку (розбірливо заповнити 11 пунктів, 12 и 13 не заповнювати; назву установи, де ви працюєте - писати повністю, без абревіатури; ПІБ – друкованими літерами!!!);

в) заяву (згоду) на обробку даних (заповнити та підписати з двох боків і поставити дату початку циклу 01.12.2020).

1. Для зворотнього зв’язку необхідно вказати контактний номер мобільного телефону, ПІБ, відділення нової пошти та її адресу.

Реєстрація на цикл можлива лише при наявності ВСІХ документів

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Кожен слухач після реєстрації на циклі отримає повідомлення (буде створена вайбер-група, куди надсилатиметься вся інформація та посилання на онлайн-конференції викладачів і час їх проведення). Перехід за будь-яким зі вказаних у листі посилань дозволить встановити на пристрій слухача (смартфон, ноутбук, комп’ютер) безкоштовну версію програми Zoom.

Дана програма дозволяє слухачам бачити і чути викладача та інших слухачів, бачити презентацію чи інші матеріали, запропоновані викладачем, задавати питання голосом або письмово у чаті, брати участь у обговоренні питань теми заняття.

Список рекомендованої літератури

1. Торстен Б.Меллер, Э. Райф Норма при КТ- и МРТ- исследованиях –Медпресс-информ.-2016. – 254 с.
  2. Дунаев А.П., Шейх Ж.В. Лучевая диагностика острых деструктивних воспалительных процесов в легких . – Видар, 2016. – 104с.
  3. Холин А.В., Самонов В.С. КТ и МРТ при неотложных состояниях у детей. – МЕДпресс-информ., 2019. – 128 с.
  4. Розадо-де-Кристенсон М.Л., Картер Б.В. Лучевая диагностика. Опухоли органов грудной клетки. - ISBN: 978-5-91839-093-1, 2018. – 524с.
  5. Кармазановский Г.Г.: Динамическая мультиспиральная КТ. Параметры и характеристики болюса контрастного вещества, примерные протоколы сканирования и их клиническое применение. Руководство. - Видар, 2020. – 384с.
  6. Стрэнг Джон Г., Догра Викрэм.: Секреты компьютерной томографии. Грудная клетка, живот, таз. – Бином., 2015. – 446 с.
  7. Китаев В.М., Белова И.Б., Китаев С.В.: Компьютерная томография в пульмонологии. - МЕДпресс- информ., 2017. – 456 с.
  8. Чучалин А.Г.: Респираторная медицина: Руководство. Том 2 – Литтерра, 2017. – 546 с.
  9. Магнитно-резонансная томография в диагностике заболеваний легких. – 2018 Інтернет ресурс: https://journal.pulmonology.ru/pulm/article/view/988
  10. Стандарты диагностики рака легкого. Інтернет ресурс: https://oncolife.com.ua/article/diagnostika_raka_legkogo

Дякуємо, що обрали нашу кафедру для навчання!

Будьте здорові та бережіть себе!

Актуальність матеріалу: 74.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 74.25% - 4 Голосів