Google search

 
 

28 - 30 жовтня 2020 р. відбудеться науково-практична конференція «Інноваційні технології в ревматології: основні напрямки імплементації». Кафедра терапії та ревматології братиме активну участь у заході.

Науково-організаційним комітетом конференції є: академік НАМНУ, президент Асоціації ревматологів України, проф. В. Коваленко (голова), віце-президент Асоціації ревматологів України, проф. Н. Шуба, професор О. Борткевич.

У цьому році через карантинні заходи, зумовлені поширенням COVID-19, традиційну конференцію вирішено було проводити у режимі онлайн. Організаційний комітет конференції підготував програму з використанням нових форматів, щоб найефективніше представити доповіді та дискусії, в яких візьмуть участь відомі вчені України та зарубіжних країн.

Усі учасники конференції, що братимуть участь в режимі on-line, зможуть поставити запитання, залишити коментарі в чаті та послухати не тільки доповіді та лекції, а й почути живі дискусії, думки та обговорення проблемних питань кількома експертами.

По завершенню конференції відбудеться генеральна Асамблея Всеукраїнської асоціації ревматологів України

Запрошуємо до перегляду трансляції лікарів за спеціальностями «ревматологія», «загальна практика – сімейна медицина», «терапія»

Ознайомитися докладніше з програмою Конференції та отримати доступ до трансляцій ви можете на сайтах:

https://strazhesko.org.ua/, https://rheumahub.org.ua/, https://www.facebook.com/strazhesko

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 65% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 70.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 71% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу