Понеділок 09.12

• На кафедрі акушерства і гінекології №1 для лікарів-акушерів-гінекологів, лікарів УЗД, що працюють у пологових будинках розпочинається цикл ТУ«Сучасні принципи ведення багатоплідної вагітності та вагітності й пологів у жінок з рубцем на матці», який триватиме до 23 грудня 2019 р.
  • На кафедрі акушерства і гінекології №1 для акушерів-гінекологів, анестезіологів розпочинається цикл ТУ«Сучасні методи гемостазу в акушерстві та гінекології», який триватиме до 23 грудня 2019 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології та медицини плода розпочинається цикл ТУ«Основи медицини плода»,  який триватиме до 23 грудня 2019 р.
  • На кафедрі дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології розпочинається цикл ТУ«Імунопрофілактика інфекційних хвороб», який триватиме до 23 грудня 2019 р.
  • На кафедрі дитячої кардіології та кардіохірургії розпочинається цикл ТУ«Актуальні питання дитячої кардіології в практиці лікарів педіатричного профілю», який триватиме до 20 грудня 2019 р.
  • На кафедрі дитячої кардіології та кардіохірургії розпочинається цикл ТУ«Основи ехокардіогріфії у дітей», який триватиме до 20 грудня 2019 р.
  • На кафедрі паліативної та хоспісної медицини для лікарів ПМСД, закладів охорони здоров`я другого та третього рівнів та закладів паліативної та хоспісної допомоги розпочинається цикл ТУ«Організація та надання паліативної і хоспісної допомоги в практиці сімейного лікаря», який триватиме до 23 грудня 2019 р.
  • На кафедрі ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки розпочинається цикл ТУ«Дотримання правил радіаційної безпеки при використанні джерел іонізуючого випромінювання в медичних закладах»який триватиме до 23 грудня 2019 р.
  • На кафедрі терапії і геріатрії розпочинається виїзний цикл ТУ«Актуальні питання геронтології і геріатрії», який триватиме до 23 грудня 2019 р.
  • На кафедрі торакальної хірургії та пульмонології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Дитяча хірургія), які триватиму до 13 грудня 2019 р.

Вівторок 10.12

• На кафедрі акушерства, гінекології  та репродуктології розпочинається цикл ТУ «Лабораторне забезпечення ДРТ в лікуванні безпліддя (клінічна ембріологія)» (Секція перинатології),  який триватиме до 16 грудня 2019 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології  та репродуктології для лікарів анестезіологів розпочинається цикл ТУ «Інтенсивна терапія невідкладних станів в акушерстві та гінекології» (Секція перинатології),  який триватиме до 24 грудня 2019 р.
  • На кафедрі мікробіології, епідеміології та інфекційного контролю для лікарів розпочинається цикл ТУ«Основи інфекційного контролю», який триватиме до 24 грудня 2019 р.
  • На кафедрі педіатрії № 1 розпочинається цикл ТУ«Питання алергології в педіатрії», який триватиме до 24 грудня 2019 р.
  • На кафедрі хірургії і проктології розпочинається ПАЦ зі спеціальності «Загальна практика - сімейна медицина»(суміжники), який триватиме до 12 грудня 2019 р.
  • На кафедрі акушерства та гінекології  №1 розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Медицина невідкладних станів), які триватиму до 13 грудня 2019 р.
  • На кафедрі акушерства, гінекології  та репродуктології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Медицина невідкладних станів), які триватиму до 13 грудня 2019 р.

Четвер 12.12

• На кафедрі офтальмології розпочинається цикл ТУ«Оптометрія та контактна корекція», який триватиме до 27 грудня 2019 р.
  • На кафедрі промислової, клінічної фармації та клінічної фармакології для лікарів розпочинається цикл ТУ «Фітотерапія при захворюваннях внутрішніх органів», який триватиме до 27 грудня 2019 р.
  • На кафедрі дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Педіатрія), які триватиму до 16 грудня 2019 р.
  • На кафедрі інфекційних хвороб розпочинаються заняття у інтернів-суміжників, які триватиму до 18 грудня 2019 р.

П’ятниця 13.12

• На кафедрі вірусології розпочинається цикл ТУ«Консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію із застосуванням швидких тестів», який триватиме до 27 грудня 2019 р.
  • На кафедрі неонатології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Акушери-гінекологи), які триватиму до 17 грудня 2019 р.