Google search

 
 

У 2020 році! Національним агентством України з питань державної служби (далі - НАДС) започатковано Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі - конкурс), метою якого стало створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби.

Сучасна молодь із притаманними їй енергійністю, мобільністю, відкритістю до змін спроможна до ефективного здійснення управлінських функцій в умовах структурних змін, в яких перебуває нині держава, і тих глобальних трансформацій, що очікують Україну на шляху вступу до ЄС та у період повоєнного відновлення.

Успіх і популярність конкурсу серед молоді у попередні роки спонукав до продовження цього проекту.

У зв’язку з цим, НАДС оголошує прийом заявок і робіт на конкурс, які можна подати до 30 вересня 2024 року у семи номінаціях.

Конкурс має на меті виключно творчі і загальнокультурні цілі, серед яких підтримка і сприяння самореалізації вмотивованої активної молоді, яка відкрита до продуктивної комунікації.

Для участі у Конкурсі необхідно до 30 вересня 2024 року подати на електронну адресу Організаційного комітету [email protected] електронні файли (текстові або відео), виконані у текстовому редакторі MS Word for Windows (формати.doc або.rtf) або у форматі mpeg, mp4, avi, wmv, mov, mkv (чи інший загальновідомий):

- заявку, оформлену за встановленим зразком;

- конкурсну роботу.

Конкурсна робота повинна бути викладена державною мовою та оформлена відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді.

Детальнішу інформацію можна знайти на офіційному веб-сайті Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді.

Більш детальна інформація про конкурс за посиланням.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також