Google search

 
 

12 серпня - 20 вересня 2024 року «Європейська ліга професійного розвитку» разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту) організовує дистанційне стажування для педагогічнихі науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації незалежно від формвласності та підпорядкування за темою: «Дидактично-дослідницька діяльність у сучасному університеті: тенденції, виклики, напрямки змін».

Дати проведення: 12 серпня - 20 вересня 2024 року.

Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково-дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.

Учасники стажування, використовуючи посилання на літературу по темі, аналіз прикладів, а також практичні завдання:

а) покращать свої компетенції у застосуванні різних методів та форм роботи зі студентами (навчання творчому мисленню, праця методом тьюторингу, інтерактивні онлайн інструменти) та вдосконалять свої дослідницькі навички (написання наукових статей, мистецтво публічних виступів);

б) зможуть оцінити потенційні переваги та проблеми застосування цих методів і форм у своїх навчальних закладах;

в) розроблять конкретні рішення для впровадження нових практик у різні сфери власної науково-педагогічної діяльності.

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з професійним перекладом на українську мову. Кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS). Програма відбувається з професійним перекладом на українську мову.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152

або на сайті https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/

Додаток: детальна програма стажування.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також