Google search

 
 

Шановні колеги! Кафедра медичної та лабораторної генетики НУОЗ України імені П. Л. Шупика, Всеукраїнська асоціація спеціалістів з медичної та лабораторної генетики (ВАСМЛГ) та Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» МОЗ України запрошують Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Проблеми спадкової і мультифакторної патології».

Дата проведення: 2 травня 2024 року.

Початок: 9:00

Формат проведення: змішаний.

Кількість балів БПР: 10 балів.

Вартість: безоплатно.

Запрошуються: лікарі-генетики, фахівці з лабораторної генетики, лікарі усіх спеціальностей, викладачі ВНЗ України, наукові співробітники науково-дослідних інститутів НАМН та НАН України, фахівці з країн СНД, аспіранти, інтерни, клінічні ординатори, тощо.

Реєстрація учасників на конференцію посилання

В рамках конференції передбачено проведення трьох сесій:

 1. Сесія, присвячена актуальним питанням розбудови мережі орфанних референтних центрів в Україні. В рамках сесії заплановано виступ координатора Європейської референтної мережі з метаболічних захворювань, присвячений ролі ERN у європейській системі надання допомоги пацієнтам з рідкісними захворюваннями. Також буде представлений досвід окремих функціонуючих референтних центрів України.
 2. Сесія, присвячена актуальним питанням діагностики і лікування лізосомних хвороб накопичення. В рамках сесії заплановані доповіді провідних фахівців, як закордонних, так і вітчизняних, присвячені проблемам найбільш ефективних програм ранньої діагностики та лікування орфанних метаболічних захворювань.
 3. Сесія, присвячена актуальним проблемам сучасної генетичної діагности. В рамках сесії заплановано проведення майстер-класу «Діагностична Одиссея – шлях від лабораторного звіту до генетичного діагнозу».

Під час роботи конференції заплановано проведення постерної сесії.

Тематика постерних доповідей включає такі питання:

 1. Генетичні аспекти мультифакторної патології.
 2. Фармакогенетика: теорія і практика.
 3. Генетичний паспорт. Сучасні досягнення і проблемні питання.
 4. Онкогенетика. Сучасний стан і перспективи розвитку.
 5. Діагностика і лікування спадкових захворювань.
 6. Генетичні аспекти порушень репродуктивної функції.
 7. Метаболічні захворювання. Діагностика, лікування, профілактика.
 8. Актуальні проблеми лабораторних досліджень та медико-генетичного консультування.

Сертифікати про участь у конференції будуть видаватись лише для учасників, що зареєструвались і пройшли тестування після закінчення конференції. У зв’язку з обмеженою кількістю місць у конференц-залі, перелік офлайн учасників буде формуватися в порядку реєстрації.  

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, звертайтесь, будь ласка:

(044) 205-49-12 – професор Горовенко Наталія Григорівна

(044) 239-87-42 або (067) 445 7356 (WatsApp) – д.б.н. Ольхович Наталія Вікторівна

E-mail: [email protected]

Чекаємо на вас 2 травня 2024 року у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Проблеми спадкової і мультифакторної патології».

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 70% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 36.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також