Маємо честь запросити колег на цикл спеціалізації з дитячої імунології, який проводиться на кафедрі педіатрії, дитячих інфекційних хвороб, імунології та алергології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Дати навчання: з 1.04.24 по 30.06.2024 року.

Формат навчання: змішаний та онлайн.

Цикл проводиться на бюджетній основі, в зручному форматі з використанням новітніх технологій навчання та сучасних он-лайн ресурсів.

Заняття проводять найдосвідченіші викладачі з питань клінічної імунології у дітей, засновники спеціальності «Дитяча імунологія» в Україні.

Ви зможете отримати науково обґрунтовані знання та навички з основних напрямків імунології: виявлення та ведення пацієнтів з вродженими та набутими імунодефіцитними станами, імунопрофілактика інфекційних хвороб у дітей.

Якщо Вас зацікавила можливість професійного розвитку і здобуття фаху «Дитяча імунологія», звертайтесь за адресою [email protected]