Шановні студенти! Запрошуємо вас прийняти участь у міжнародному конкурсі студентських наукових робіт з маркетингу.

З 25 по 26 квітня  2024 року на базі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (ДУІТЗ) відбудеться Міжнародний конкурс студентських наукових робіт з маркетингу.

Мета Конкурсу – створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, залучення, заохочення та підтримки наукової й творчої роботи здобувачів вищої освіти, стимулювання їх інтересу до науково-дослідницької діяльності, формування сучасного наукового та професійного світогляду майбутніх фахівців з урахуванням змін та перетворень, які відбуваються у сфері маркетингу.

Роботи подаються до 25.03.2024 р. (за поштовим штемпелем) на адресу Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (65023, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1) з поміткою «Міжнародний конкурс студентських наукових робіт з маркетингу».

І етап Конкурсу буде проведено в закладах вищої освіти.

За результатами І етапу Конкурсу кращі наукові роботи студентів продовжать участь у ІІ етапі Конкурсу на базі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (дистанційно).

Участь у Конкурсі безоплатна.

Посилання на сайт конкурсу (посилання)

Координатор Конкурсу: Чукурна Олена Павлівна,
д.е.н., професор, декан факультету бізнесу
та соціальних комунікацій ДУІТЗ,