Шановні колеги! Кафедра педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації НУОЗ України імені П.Л. Шупика (м. Київ) запрошує Вас на цикл тематичного удосконалення «Нейрогенетичні синдроми в практиці дитячого невролога, педіатра, сімейного лікаря», який проводиться з 17.10.-31.10.2023 (2 тижня).

Навчання є безкоштовним для лікарів, які працюють у закладах охорони здоров’я комунальної та державної форми власності МОЗ України. Для отриманні путівки (бюджет) необхідно надіслати скан-копію клопотання на електронну адресу університету [email protected] та кафедри [email protected].  Просимо у клопотанні вказати номер телефону лікаря, який направляється на курси.

Для отримання путівки на основі платних освітніх послуг необхідно пройти електронну реєстрацію за посиланням (подача заявки на путівку контракт за посиланням до 11.10.) : https://www.nuozu.edu.ua/nv/elektronna-reiestratsiia#Alp.

Після закінчення циклу ТУ кожному слухачу буде видано посвідчення встановленого зразку (50 балів до портфоліо БПР).

Більш детальну інформацію Ви можете отримати:

• написавши нам на електронну адресу кафедри [email protected]
  • у куратора циклу, асистента кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації Розяєва Максима Дмитровича (093 7612518)

Програма циклу включає наступні теми:

• Методи діагностики при нейрогенетичних синдромах
  • М'язові та нервово - м'язові хвороби.
  • Хромосомні хвороби . Вади розвитку нервової системи.
  • Спадкові порушення обміну речовин.
  • Лейкодистрофії.
  • Нейрональний цероїдний ліпофусциноз.
  • Мітохондріальні та пероксисомні хвороби: синдром MELAS, синдром Кернса – Сейра та інші.
  • Нейроектодермальні дисплазії.
  • Нейродегенеративні захворювання нервової системи: Дистонії. Вторинний паркінсонізм. Гепато-церебральна дистрофія. Спадкові спино-церебелярні атаксії. Спастичні параплегії.
  • Проблемні питання паліативної та хоспісної допомоги.
  • Розбір клінічних випадків.

Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів