13-15 вересня 2023 року буде проведено медичний форум “Друга національна школа терапевтів України” з міжнародною участю в онлайн-форматі та в офлайн-форматі за адресою м. Київ, Бізнес-центр IQ, вул. Болсуновська, 13-15.

Організаторами заходу виступили: кафедра терапії і геріатрії НУОЗ України імені П.Л. Шупика на чолі з завідувачем кафедри професором А. Дорофєєвим, Міністерство охорони здоров’я України та Українська асоціація медичної освіти.

Програма форуму включає лекції від провідних міжнародних лікарів та вчених, дискусії щодо сучасних технологій та методів лікування, презентації новітніх досліджень та клінічних випадків, можливість обміну досвідом та спілкування з іноземними колегами.

В якості доповідачів запрошені провідні вітчизняні та закордонні спеціалісти в галузі кардіології, гастроентерології, урології, нефрології, пульмонології, алергології, радіології, ендокринології

За участь у семінарі учасники отримують 30 балів БПР відповідно до  наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446.

Запрошуємо Вас прийняти участь у медичному форумі з міжнародною участю «Друга школа терапевтів України»

Актуальність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів