Шановні колеги! Запрошуємо Вас на цикл тематичного удосконалення «Суміжні стани: алергічні та аутоімунні захворювання у дітей», який буде проходити на кафедрі педіатрії, дитячих інфекційних хвороб, імунології та алергології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Дати проведення:  з 05 до 19 червня 2023 року.

Форма проведення: бюджет/контракт (2700 грн).

Кількість балів БПР: 50 балів

Програма циклу охоплює значний обсяг теоретичних знань і практичних навичок, необхідних лікарю для проведення самостійної роботи з діагностики та подальшого лікування аутоімунних, ревматичних та алергічних захворювань у дітей. На циклі будуть розглянуті основні патологічні синдроми при аутоімунній та алергічній патології у дітей, основні  сучасні методи обстеження та можливості їх практичного застосування в терапії, основи  генномодифікуючої біологічної терапії, гострі алергічні стани, заходи при медикаментозній алергії.

Контактні дані:

професор Ошлянська Олена Анатоліївна

(+38044 238 77 11, +38044 236 21 91,+380993097817 [email protected][email protected])

Більш детально про реєстрацію та необхідні документи.