Шановні колеги! Запрошуємо Вас на цикл тематичного удосконалення «Сучасна діагностика алергічних захворювань у дітей (з елементами молекулярної діагностики)», який буде проходити на кафедрі педіатрії, дитячих інфекційних хвороб, імунології та алергології НУОЗ України імені П.Л. Шупика

Дата проведення: з 15 до 29 травня 2023 року.

Форма навчання: бюджет/контракт (2700 грн.)

Кількість балів БПР: 50 балів

Програма циклу охоплює значний обсяг теоретичних знань та практичних навичок необхідних лікарю для проведення самостійної роботи з діагностики та подальшого лікування алергічних захворювань у дітей.

На циклі будуть розглянуті основні патологічні синдроми при алергічній патології у дітей, основні  методи обстеження, в тому числу сучасні методи молекулярної алергодіагностики та можливості їх практичного застосування в терапії, гострі алергічні стани, заходи при медикаментозній алергії.

Очна реєстрація: на клінічній базі кафедри в НДСЛ «ОХМАТДИТ»

Дата реєстрації: 15.05.23 з 09.30 до 13.00.

Всі питання щодо навчання на ТУ:  доцент Усова Олена Іванівна

тел. 0731679716.

Більш детально про реєстрацію та необхідні документи.