27 квітня 2023 року кафедра медичної та лабораторної генетики Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, НДСЛ «ОХМАТДИТ», Всеукраїнська асоціація спеціалістів з медичної та лабораторної генетики запрошують Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Проблеми спадкової та мультифакторної патології», яка відбудеться у змішаному форматі.

Конференція внесена до Реєстру зїздів, конференцій та виставок на 2023 рік. За участь у конференції будуть нараховуватись відповідні бали. До участі у конференції запрошуються лікарі-генетики, фахівці з лабораторної генетики, лікарі різних фахів (терапевти, сімейні лікарі, педіатри, акушери-гінекологи, неврологи та фахівці інших медичних дисциплін), викладачі ВУЗів України, наукові співробітники науково-дослідних інститутів НАМН та НАН України, фахівці з країн СНД, аспіранти, інтерни. Плануються виступи провідних учених України та Італії, присвячені загальним проблемам спадкової та мультифакторної патології.

В рамках конференції передбачено проведення доповідей від провідних вітчизняних та закордонних фахівців щодо проблемних питань спадкових та мультифакторних захворювань, серед яких:

• «Вроджені помилки метаболізму» Арчібольда Гаррода: уроки минулого і виклики сучасного
  • Сучасна ФКУ – нове захворювання або нові знання?
  • Перше півріччя роботи розширеного неонатального скринінгу в Україні: результати та виклики. Ч.1 Організація процесу та логістика
  • Перше півріччя роботи розширеного неонатального скринінгу в Україні: результати та виклики. Ч.2 Шлях до діагнозу
  • Важливість вторинних тестів в розширеному неонатальному скринінгу
  • Кореляція GBA генотипу та фенотипу хвороби Паркінсона
  • Діагностика спадкової тромбофілії в дитячому віці. Фактори ризику та профілактика
  • Дитячий церебральний параліч: погляд генетика на негенетичну проблему
  • Роль генетика у диференційній діагностиці рідкісних системних захворювань на прикладі синдрому Мафуччі
  • Генетичні аспекти розладів аутистичного спектру
  • Роль дослідження гіперметилування промоторногорегіону гена у визначенні фармакогенетичної стратегії лікування
  • Тератогенний вплив ліків та інших факторів в період вагітності та лактації, що нам відомо і як може допомогти «Українська тератологічна інформаційна система»
  • Дотримання регламентованого контролю клінічного стану пацієнтів з МПС, як запорука ефективності лікування
  • Урахування особливостей природного перебігу хвороби Фабрі для правильної оцінки ранніх симптомів, своєчасної діагностики і початку лікування
  • Сучасні можливості лабораторного моніторингу ефективності лікування лізосомних хвороб накопичення
  • Гепатоспленомегалія, як ключовий діагностичний критерій хвороби Німана-Піка А/В та інших лізосомних хвороб
  • Доклінічна діагностика СМА, як невід’ємна умова ефективного лікування тяжкої спадкової нервово-м’язової патології
  • Успішні та дієві рішення для виявлення генетичних чинників спадкової і мультифакторної патології методами секвенування нового покоління (NGS) та хромосомного мікроматричного аналізу (CMA)

Участь у конференції безкоштовна.

Реєстрація на конференцію та програма заходу доступна на сайті www.ukrgenetic.online.

Формат участі (он-лайн або офф-лайн) потрібно обрати під час реєстрації.

В зв’язку з обмеженою кількістю місць, підтвердження офф-лайн участі буде надіслано на зазначену під час реєстрації електронну адресу учасника.

Місце проведення офф-лайн конференції – м. Київ, вул. Госпітальна, 4, Прем’єр готель Русь.

Он-лайн версія конференції буде доступна під час офф-лайн заходу та протягом 30 днів після його завершення для усіх зареєстрованих учасників.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 78.67% - 3 Голосів