Search

 
 

Кафедра радіології повідомляє про навчання слухачів на циклі Спеціалізація зі спеціальності «Ультразвукова діагностика» відповідно до навчального плану з 05.04 до 05.07.2023 р  із наданням відкритого доступу до освітніх ресурсів.

Із організаційних питань прохання звертатися до куратора циклу доцента Смирнової Ганни Сергіївни (моб. +380 50 915 96 66).

5-го та 7-го квітня з 9.30 до 13.00  буде проводитись реєстрація слухачів на кафедрі радіології (Київ, вул. Баговутівська, 1, Київська обласна клінічна лікарня, терапевтичний корпус, 1 поверх).

Перелік документів для реєстрації слухача:

  1. Копія путівки на цикл:

а) для бюджетної путівки обов’язкова наявність печатки закладу основного місця роботи;

б) до контрактної путівки обов’язково додається копія договору з НУОЗ України імені П. Л. Шупика із зазначеними датою та номером;

  1. Копія диплому;
  2. Копія свідоцтва про шлюб (у випадку зміни прізвища);
  3. Копія діючого! сертифікату або діючого! посвідчення про наявну категорію;
  4. Копія трудової книжки! від першої до останньої сторінки як для контрактної, так і для бюджетної путівки (для бюджетної путівки з поміткою «працює по теперішній час», завірена відділом кадрів);
  5. Копія договору про платні освітні послуги в очній частині інтернатури або довідка про навчання в інтернатурі на контрактних умовах (для лікарів-спеціалістів, які закінчили інтернатуру за контрактом протягом 2019-2022 рр.). Якщо слухач має бюджетну путівку та інтернатура протягом 2019-2022 рр. була бюджетною – надати дозвіл ДОЗ про те, що лікар не повинен відпрацьовувати;
  6. ФОТО 3х4 см (2шт) – підписати ПІБ на звороті
  7. Роздрукувати та заповнити (анкети можна запросити у куратора циклу в Viber):

а) картку слухача (заповнити ретельно всі пункти);

б) технологічну картку (розбірливо заповнити 11 пунктів, назву установи – місця роботи, зазначати повністю, без абревіатури);

в) заяву та згоду на оброблення даних (заповнити та підписати, дата початку циклу 05.04.2023).

Реєстрація на цикл можлива тільки при наданні всіх! вище згаданих документів. В наявності мати не тільки копії, але  і оригінали документів (окрім оригіналу трудової книжки).

Навчання відбуватиметься за змішаною формою, після реєстрації кожен слухач буде приєднаний до групи навчального циклу в Viber та отримає інструкції стосовно проведення занять.

Слухачі, які проживають не в Києві, можуть надіслати копії всіх вище зазначених документів та фото до 05.04.2023 новою поштою: Київ, НП 108, Смирнова Ганна, +380 50 915 96 66.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 74.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу