Запрошуємо вас пройти спеціалізацію за спеціальністю «Генетика лабораторна» на кафедрі медичної та лабораторної генетики НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Дати проведення:  01.03.2023 р. по 31.05.2023 р.

Мета циклу спеціалізації – підготовка лікарів-лаборантів-генетиків/генетиків відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики лікаря-спеціаліста/спеціаліста за спеціальністю «Генетика лабораторна».

Запрошуємо:

• лікарів, які мають одну спеціальностей: «Клінічна лабораторна діагностика», «Мікробіологія і вірусологія»;
  • професіоналів з вищою немедичною освітою медико-лабораторної справи: спеціалістів або магістрів за спеціальностями «Технології медичної діагностики та лікування» галузі знань «Охорона здоров’я» або фахівців спеціальності «Біологія» галузі знань «Біологія».

Зарахування на цикл відбувається особисто на кафедрі медичної та лабораторної генетики 01.03.2023 р.

Детальніше про зарахування, перелік необхідних документів, можливість отримати путівку читайте за посиланням.

Організація навчання: після реєстрації кожен слухач буде приєднаний до групи навчального циклу в Viber та отримає інструкції стосовно проведення занять.

З питань уточнення інформації прохання звертатися на кафедру за телефоном (044) 205 48 13

Електронна адреса кафедри  [email protected]