Шановні колеги, друзі! З 31 березня на кафедрі дитячої хірургії, анестезіології, ортопедії та травматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика починається цикл спеціалізації з дитячої анестезіології для лікарів-анестезіологів.

Дати навчання: 31 березня - 30 червня 2023 року.

Після закінчення циклу слухачам видається сертифікат встановленого зразка про проходження базового курсу з присвоєнням звання лікаря спеціаліста за спеціальністю «Дитяча анестезіологія».

Навчання відбуватиметься на базі клінічних медичних закладів охорони здоров’я, які надають високотехнологічну багатопрофільну допомогу дітям, у тому числі новонародженим (НДСЛ «Охматдит», КМДКЛ №1, КМДКЛ №2).

Для отримання та відпрацювання практичних навичок активно залучаються ресурси Центру симуляційних методів навчання університету.

Серед інших ось декілька тем, які будуть обговорюватися на циклі:

•  Особливості фізіології дитини для забезпечення та ведення анестезії.
  •  Організація та принципи проведення анестезії у дітей.
  •  Анестезія в спеціалізованих галузях дитячої хірургії.
  •  Інтраопераційна підтримка гомеостазу дитини.
  •  Діагностика, алгоритми дій та лікування інтраопераційних критичних подій.
  •  Фармакологія анестетиків у дітей та вплив препаратів для наркозу на подальший розвиток дитини.
  •  Розпізнавання та інтенсивна терапія періопераційної дисфункції життєво важливих органів.
  •  Розуміння процесів захворювання дитини, природної еволюції та їх вплив на ведення періопераційного періоду.
  •  Виконання седації при інвазивних процедурах.
  •  Анестезіологічне забезпечення в амбулаторних умовах та в хірургії одного дня.
  •  Етіологія, патофізіологія, діагностика та планування забезпечення інтенсивної терапії специфічних критичних станів у дітей відповідно до сучасних міжнародних стандартів.

Для отримання путівки можливі два варіанта:

• Звернутись безпосередньо в НУОЗ України імені П. Л. Шупика: вул. Дорогожицька 9, перший поверх, каб. 12 (відділ спеціалізації), телефон: (044) 205-48-06, 205-48-26
  • Через електронну реєстрацію - https://e.nuozu.edu.ua/
  • NВ! Будь ласка, враховуйте, що електронна реєстрація може займати до 5 днів, тому прохання не зволікати з реєстрацією.
    При виникненні запитань звертатись за тел. (063) 114 03 89, доцент Людмила Дмитрівна Танцюра.

Вартість навчання на за один місяць 5400 грн.

З повагою,

Колектив кафедри.