Google search

 
 

В Україні 24 листопада 2022 року стартувала міжнародна благодійна програма #врятуйкінцівку. Ініціатива належить Міжнародному благодійному фонду «Здоров'я українського народу».

Її підтримали Інститут травматології та ортопедії НАМН України, Українська асоціація ортопедів-травматологів України та кафедра ортопедії і травматології №2 НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Усі разом лікарі оголосили про запуск Національної програми #врятуйкінцівку, яка передбачає проведення 15000 (!) операцій на кінцівках завдяки зібраному Першому медичному мільярду.

Сьогодні для її реалізації вже сформовано експертну раду, до якої увійшли понад 60 найкращих лікарів-ортопедів та реабілітологів України, які працюють у більшості регіонів. Від 15.09.2022 завідувач кафедри ортопедії і травматології № 2 професор Микола Анкін, в.о. голови експертної ради програми #врятуйкінцівку, асистент кафедри Вікторія Ладика, секретар експертної ради міжнародної програми #врятуйкінцівку. Наради експерної ради та «Консиліуми» в рамках програми #врятуйкінцівку проводяться щочетверга на платформі Zoom.

Завідувач кафедри ортопедії і травматології №2 Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, професор Микола Анкін розповів, що у США врятувати кінцівку коштує приблизно 100 тисяч доларів, а ампутація в результаті коштує 500 тисяч, тому що постійна заміна протезів, систематичне лікування та контроль потребує великих вкладень коштів.

Підтримати програму можна за посиланням: https://houp.org/uk/medical_billion/

Інформацію про старт програми #врятуйкінцівку Ви можете отримати за наступним посиланням:

https://md-eksperiment.org/post/20221124-v-ukrayini-startuvala-nacionalna-programa-vryatujkincivku

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу