28 листопада 2022 року відбувся перехідний іспит для інтернів першого року навчання кафедри ортопедії і травматології №2. Напередодні вони успішно продемонстрували оволодіння практичними навичками.

Молоді спеціалісти навчалися на кафедрі три місяці, протягом такого невеликого часу всі 10 лікарів-інтернів активно асистували провідним ортопедам-травматологам в операційних, старанно вели медичну документацію, а також постійно залишались на нічні чергування.

Окрім залучення до лікувального процесу, для лікарів-інтернів проводились лекції, семінари та практичні заняття. Також, згідно з планом і програмами циклу «Інтернатура», молоді лікарі відвідали суміжні дисципліни та отримали заліки  з комбустіології, нейрохірургії, загальної хірургії, переливання крові та її компонентів. Залік з медицини невідкладних станів було проведено на базі кафедри ортопедії і травматології № 2.

Наступного разу 10 лікарів-інтернів прийдуть на кафедру вже у квітні 2024 року, з глибокими знаннями з ортопедії та травматології, які вони отримають на заочних базах.