Google search

 
 

22 листопада відбулась віртуальна зустріч Global boaRd for Addressing Current unmet needs in mEnstrual disorders (GRACE).

Основною метою цього заходу було обговорення актуальних питань, пов’язаних із лікуванням порушень менструальної кровотечі з акцентом на аномальні маткові кровотечі, спричинені овуляторними розладами.

У цьому заході брали участь експерти з різних регіонів, що дозволило всебічно зрозуміти справжні пріоритети: від України виступала професор Наталія Педаченко, яка взяла активну участь у дискусії з іноземними колегами, такими як д-р Баламба Пуранам (Індія), д-р Фернандо Пінеда (Мексика), д-р Хешам Араб (Саудівська Аравія), д-р Марія Вендер ( Бразилія), д-р Qinjie Tian (Китай), д-р Рубіна Сохайл (Пакистан) та д-р Томмазо Сімончіні (Італія).

Під час панельної дискусії було визначено, що деякі особливі групи пацієнтів недостатньо враховані основними міжнародними настановами та/або рекомендаціями, наприклад: підлітки, протипоказання для оральних естрогенів, жінки, які бажають завагітніти, а також пізній репродуктивний вік.

У якості наступних кроків група вирішила, що після написання звіту обговорення правління, буде розроблено проект документу (до січня 2023 року), також можливе подання цього документу як рекомендацію і буде розглянуто до березня 2023 року.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також